R.A.T.M. RUSZTOWANIA ŚLĄSKIE

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA RUSZTOWAŃ

Rusztowania Gliwice

Rusztowania w Gliwicach, doświadczona i polecana firma

Nasza firma posiada wysoką pozycję na rynku od wielu lat. Wykonujemy rusztowania w różnych gałęziach budownictwa takich jak: budownictwo sakralne, budownictwo mieszkaniowe, przemysł i innych. Nasze rusztowania mają bardzo pozytywną opinię wśród wielu klientów, co sprawia, że są często wybieraną opcją w Gliwicach. Oprócz wysokiej jakości naszych rusztowań, ważnym czynnikiem naszego sukcesu jest także szeroka oferta akcesoriów i elementów uzupełniających. Naszym polecanym systemem rusztowań jest system plettac.


Zalety systemu rusztowań plettac

  • Wiele podestów różnej długości gwarantują wysoką modularność rusztowania
  • Są to sprawdzone i uznane rusztowania zarówno w Polsce, jak i reszcie Europy
  • Tworzone z myślą o łatwości w magazynowaniu i transporcie
  • Klarowny montaż rusztowania
  • Szeroki wachlarz elementów dodatkowych

Wszystkie potrzebne akcesoria do rusztowań w Gliwicach

Złączki, ogrodzednia, klucze do montażu rusztowań, siatki i plandeki ochronne to tylko niektóre elementy naszej szerokiej oferty akcesoriów do rusztowań. Dokonujemy wielu starań, aby nasza oferta jak najlepiej spełniała wymagania naszych klientów z Gliwic. Pełą listę oferowanych przez nas akcesoriów znajdą Państwo na naszej stronie.

Dlaczego firma R.A.T.M.?

Nasza firma posiada lata doświadczeń oraz fenemenalny zespół. Na naszym koncie mamy już wielu usatysfakcjonowanych klientów z Gliwic. Wysokiej klasy doradztwo projektowo-techniczne, nowoczesne rozwiązania i przystępna cena to niektóre z wielu atutów, które zapewniają naszej firmie wysoką pozycję na rynku.Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem wszystkie zainteresowane osoby z Gliwic i okolic.

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest RATM Rusztowania, siedziba: Gliwice, Toruńska 8.