R.A.T.M. RUSZTOWANIA ŚLĄSKIE

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA RUSZTOWAŃ

Rusztowania Katowice

Rusztowania wysokiej jakości, szeroka oferta, Katowice

Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu, firma R.A.T.M. zna doskonale potrzeby klientów z Katowic. Z tego powodu przygotowaliśmy dla Państwa kompleksową ofertę, która ma na celu zapewnienie wszelkich niezbędnych Państwu elementów rusztowania. Wykonujemy roboty rusztowaniowe w wielu gałęziach budownictwa. Nasza kadra stale podnosi swoje kwalifikacje dzięki wielu szkoleniom. To właśnie dzięki temu nasze rusztowania są stale wybierane przy budownie w dużych miastach takich jak Katowice. Polecamy wybór systemu rusztowań plettac.


Co wyróżnia rusztowania systemu plettac?

  • System plattec to wysoce modularne rusztowania doskonale dopasowywujące się do każdego obiektu
  • Wysoka jakość wykonania rusztowania spełnia oczekiwania wszystkich klientów w Katowicach
  • Doceniana przez każdego ilość elementów dodatkowych
  • Bezproblemowy transport i łatwe magazynowanie
  • Montaż rusztowań jest prosty i nie zajmuje wiele czasu.

Wszelkie potrzebne akcesoria do rusztowań w Katowicach

Jeżeli potrzebują Państwo różnych elementów do rusztowań, nasza firma jest pod tym względem idealną opcją w Katowicach. Stawiamy duży nacisk na posiadanie rozbudowanej oferty elementów uzupełniających i akcesoriów do rusztowań, dostosowanych do potrzeb naszych klientów z Katowic. Szczegółową ofertę naszej firmy można znaleźć na naszej stronie.


Dlaczego rusztownia firmy R.A.T.M.?

Wiele lat doświadczenia, nowoczesne rozwiązania, wysoka jakość rusztowań i atrakcyjna cena. To kilka z wielu czynników powodujących, że nasza firma stanowi sprawdzoną pozycję wśród klientów z Katowic. Nasi wykwalifikowani pracownicy z chęcią odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania. Prowadzimy także doradztwo projektowo-techniczne.Celem nawiązania współpracy - zapraszamy do kontaktu klientów z Katowic oraz okolic.

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest RATM Rusztowania, siedziba: Gliwice, Toruńska 8.