R.A.T.M. RUSZTOWANIA ŚLĄSKIE

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA RUSZTOWAŃ

Rusztowania Zabrze

Najlepsza oferta rusztowań w Zabrzu, doradztwo projektowo-techniczne

Nasza firma to doświadczony partner w dziedzinie rusztowań na terenie Zabrza. Wykonujemy rusztowania w przemyśle, budownictwie sakralnym, mieszkaniowym oraz innych rodzajach budownictwa. Nie zapominamy o żadnym szczególe - w naszej ofercie znajdą Państwo wszystko, co potrzebne do rusztowania na terenie Zabrza. Dbamy o naszą kadrę stale prowadząc szkolenia pracowników. Wszystko to sprawia, ze nasze rusztowania są chętnie wybierane w Zabrzu. Godnym polecenia systemem rusztowań oferowanym przez nas jest system plettac.

Specjalizujemy się w projektowaniu, montażu i demontażu rusztowań, w tym także w konstrukcjach specjalnych. Dla klientów z Zabrza oferujemy także ogrodzenia tymczasowe placów budów, które zapewniają bezpieczeństwo i ochronę dla pracowników oraz przechowywanych na budowie materiałów.


Rusztowanie w Zabrzu - szeroki wachlarz akcesoriów

Nasi klienci z Zabrza bardzo cenią starannie przygotowaną ofertę naszej firmy pod względem mnogości różnego rodzaju akcesoriów i urządzeń do rusztowań. Złączki, łączniki, siatki, wciągarki - wszystko to znajdziecie Państwo u nas. Dokładna oferta firmy R.A.T.M. znajduje się na naszej stronie.

Dlaczego warto skorzystać z systemu rusztowań plettac?

  • Podesty o długości od 0,7 do 3,0 metra dają pełną swobodę pracy niezależnie od kształtu obiektu
  • Imponująca ilość elementów dodatkowych
  • Są to renomowane rusztowania w Polsce i Europie
  • Szybki, nietrudny montaż
  • System rusztowań plettac daje łatwość transportu i magazynowania

Dlaczego nasza firma jest najlepszym wyborem w Zabrzu?

Ważnymi zaletami firmy R.A.T.M. są między innymi dbałość o klientów oraz jakość świadczonych usług. Dodatkowo, nasza współpraca z biurem projektowym daje nam możliwość świadczenia wysokiej jakości usługi doradztwa projektowo-technicznego. Wieloletnie doświadczenie oraz duże zaangażowanie w wykonywaną pracę zaowocowało już uznaniem wielu klientów z Zabrza. Zapewniamy doskonały kontakt z klientem oraz wysoki poziom oferowanych przez nas rusztowań. 

Nasze usługi z zakresu rusztowań na terenie Zabrza są wykonywane z najwyższą starannością i zgodnie z obowiązującymi normami i standardami bezpieczeństwa. Współpracujemy z wieloma firmami budowlanymi i inwestorami, którzy polecają nasze usługi swoim klientom. Jesteśmy dumni z faktu, że wśród naszych zrealizowanych projektów znajdują się znane i prestiżowe obiekty w Zabrzu i okolicach.Chętnych do współpracy mieszkańców Zabrza oraz okolic zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem.

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest RATM Rusztowania, siedziba: Gliwice, Toruńska 8.