R.A.T.M. RUSZTOWANIA ŚLĄSKIE

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA RUSZTOWAŃ

Rusztowania Śląskie

Rusztowania na terenie Śląska, szeroka oferta

Firma R.A.T.M. działająca na terenie Śląska posiada wykwalifikowaną kadrę, stale zwiększającą swoje umiejętności. Posiadamy duże doświadczenie oraz stabilną pozycją na rynku od wielu lat. Przez ten czas zyskaliśmy wielu zadowolonych klientów oraz opinię zaufanej firmy. Wykonujemy rusztowania w różnych gałęziach budownictwa. Nie zapomnieliśmy o żadnej potrzebie naszych klientów na Śląsku, odpowiednio przystosowując naszą ofertę. Polecamy Państwu system rusztowań plettac.


Mocne strony systemu rusztowań plettac

  • Wiele podestów różnej długości gwarantują wysoką modularność rusztowania
  • Rozległa gama dodatkowych elementów
  • Nie sprawia kłopotów w transporcie i magazynowaniu
  • Nieskomplikowany montaż
  • Są to sprawdzone i uznane rusztowania zarówno w Polsce, jak i reszcie Europy

Śląsk - duży wybór elementów rusztowania

Nasza starannie dobrana oferta dodatków i akcesoriów do rusztowań ma na celu zapewnienie naszym klientom na Śląsku wszystkich potrzebnych im elementów rusztowania. Są to między innymi siatki, wciągarki, ogrodzenia tymczasowe, stopy rusztowań. Pełna oferta znajduje się na naszej stronie.

Dlaczego nasza firma?

Firma R.A.T.M. to sprawdzony wybór dla rusztowań na Śląsku już od wielu lat. Nasi pracownicy wykazują zaangażowanie na każdym etapie, a jakość wykonania i dbałość o naszych klientów sprawiają, że nasza firma cieszy się bardzo dobrą opinią w województwie śląskim.Mieszkańców Śląska zainteresowanych współpracą zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem.

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest RATM Rusztowania, siedziba: Gliwice, Toruńska 8.